Ubezpieczenia Dzierżoniów

 

Poznaj nasz zespół

Doradzamy naszym klientom w doborze najlepszych rozwiązań. Nie tylko jesteśmy ekspertami w tym fachu, ale przede wszystkim lubimy to, co robimy. Cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych klientów.

Beata Grzegórska

Właściciel

Tytan biznesu. Sama od zera zbudowała firmę, która od 25 lat rzuca wyzwanie standardom rynku ubezpieczeniowego. Troska o innych ludzi to fundament jej charakteru. Nic dziwnego, że pokochała temat ubezpieczeń medycznych, zdrowotnych i życiowych. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki synów.

Rafał Grzegórski

Kreator postępu i rozwoju

Zawodowy usprawniacz. Wykorzystuje wiedzę z niezliczonych szkoleń (MBA, Asbiro, Coraz Lepsza Firma), aby krok po kroku podnosić zadowolenie klientów z kontaktu z naszą firmą. Niektórzy twierdzą, że wie, jak mądrze i po ludzku odpowiedzieć każdemu klientowi. Koordynuje kluczowymi tematami w firmie tak, aby pracownicy w spokoju mogli się skupić na tym, w czym są najlepsi — obsłudze naszych klientów.

Alicja Gogol

Ciało doradcze biura.

Pani kapitan i niezastąpione wsparcie naszego biura. Deleguje zadania, pilnuje terminów, zapobiega pojawianiu się problemów. W skrócie — dba, aby tempo i kierunek rozwoju firmy były spójne z ustaloną strategią. Dumna i przeszczęśliwa mama małego Stasia.

Barbara Baran

Specjalista ds. ubezpieczeń

Osoba wybitnie zdeterminowana. Niespodziewanie pojawiała się w świecie ubezpieczeń i w ciągu zaledwie 2 lat opanowała do perfekcji temat ubezpieczeń zdrowotnych i życiowych.

Justyna Sołek

Specjalista ds. rozliczeń

Pozytywna i systematyczna. Ratuje zespół przed uzupełnianiem tabel w Excelu, wpisywaniu polis do systemu CRM, analizowaniu wykresów. Zakochana w dokładnej pracy — w ciszy, spokoju i wśród ukochanych liczb.

Justyna Gajda

Specjalista ds. ubezpieczeń

Anioł stróż naszych klientów. To ona wsłuchuje się w ich problemy. A potem negocjuje wszystko tak, żeby przedstawić im najlepszą opcję ubezpieczenia. Prywatnie sędziuje mecze Ekstraligi Koszykówki.

Dorota Szymańska

Specjalista ds. ubezpieczeń

Jest z nami od ponad 10 lat i zna każde ubezpieczenie niemal na pamięć. Klienci, którzy do niej trafiają, przyznają, że obsługuje ludzi z niespotykaną sympatią oraz od ręki odpowiada nawet na najtrudniejsze pytania, które chodzą im po głowie.

Mateusz Rzeźniczek

Specjalista od firm i zabezpieczenia ich majątku

Dba, aby każdy klient tracił jak najmniej czasu na ubezpieczenie majątku, nieruchomości czy samochodu. Ucina formalności do minimum, negocjuje najlepsze stawki i dobiera pakiety pod konkretne potrzeby firmy. Ciągle głodny nowych wyzwań. Po mistrzowsku łączy pracę, studia (ubezpieczenia i finanse) i wolontariat na Asbiro.

Natalia Walkiewicz

Specjalista ds. ubezpieczeń

Czarodziejka organizacji i pierwsza osoba do pomocy w naszym biurze. Obsługuje klientów w biurze, załatwia sprawy na mieście, a pomiędzy zadaniami zdąży zadzwonić do klienta, żeby jak najszybciej odpowiedzieć na jego pytania.

O nas

Może się teraz uśmiechniesz, ale… wierzymy, że dzięki ubezpieczeniom świat jest lepszym miejscem. Serio. :)
Każdy człowiek, niezależnie czy to pracownik etatowy, czy przedsiębiorca w pełni uwalnia swój potencjał, dopiero gdy ma wolną głowę od zmartwień. Od tego ciągłego stresu, że coś się stanie z jego domem, samochodem czy rodziną.
I w tym właśnie pomagamy…